राष्ट्र हितमा समर्पित

कसले कहाँ जित्यो । हेर्नुहोस विवरण सहित

शनिवार, २३ मंसिर 12:45 PM

हालसम्मको मत परिणाम

प्रतिनिधिसभा

एमाले

बाग्लुङ १ – सूर्यराज पाठक

ताप्लेजुङ – योगेश भट्टराई

ललितपुर – कृष्णलाल महर्जन

धादिङ १ – भूमि त्रिपाठी

काठमाडौं ३ – कृष्णबहादुर राई

मोरङ ३ – भानुभक्त ढकाल

मोरङ ६ – लालबाबु पण्डित

ओखलढुंगा – यज्ञ सुनुवार

काठमाडौं ८ – जीवनराम श्रेष्ठ

काठमाडौं ९ – कृष्णगोपाल श्रेष्ठ

म्याग्दी – भुपेन्द्रबहादुर थापा

मनाङ – पाल्देन छोपाङ गुरुङ

मुस्ताङ – प्रेमप्रसाद तुलाचन

मुगु – गोपालबहादुर बम

बझाङ – भैरवबहादुर सिंह

डोल्पा – धनबहादुर बुढा

बाजुरा – लालबहादुर थापा

दार्चुला – गणेशसिंह ठकुन्ना

बैतडी – दामोदर भण्डारी

माओवादी केन्द्र

पूर्वी रूकुम – कमला रोका

रुकुम पश्चिम – जनार्दन शर्मा

बागलुङ २ – देवेन्द्र पौडेल

सिन्धुपाल्चोक १ – अग्नि सापकोटा

ललितपुर ३ – पम्फा भुसाल

सिन्धुपाल्चोक २ – शेरबहादुर तामाङ

कांग्रेस

काठमाडौं १ – प्रकाशमान सिंह

काठमाडौं ४ – गगन थापा

काठमाडौं १०–राजन केसी

रसुवा – मोहन आचार्य

स्वतन्त्र

हुम्ला – छक्कबहादुर लामा

प्रदेशसभामा सदस्यमा विजयी

नेकपा एमाले:-

दाङ–प्रदेशसभा २ क–शंकर पोखरेल

जुम्ला – प्रदेशसभा ‘ख’ – पदमबहादुर रोकाय

म्याग्दी – प्रदेश सभा ‘ख’ – नरदेवी पुन

मुस्ताङ – प्रदेशसभा ‘क’ – इन्द्र धारा विष्ट

मुस्ताङ – प्रदेश सभा ‘ख’ – महेन्द्रबहादुर थकाली

हुम्ला – प्रदेश सभा ‘क’ – दलबहादुर रावल

कालिकोट – ‘क’ – कुर्मराज शाही

जाजरकोट – ‘ख’ – करवीर शाही

ओखलढुंगा – ‘क’ – अंबिर गुरूङ

धादिङ – १‘क’ – राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे

डोल्पा – १ क नन्दसिंह बुढा

बझाङ – अर्जुनबहादुर थापा

बाजुरा – १ ख प्रकाश शाह

बाजुरा – १ क बलदेव रेग्मी

जाजरकोट – १ ख करविर शाह

धादिङ २ को क – रामकुमार अधिकारी

ताप्लेजुङ – बलबहादुर साम्सोहाङ

बागलुङ – इन्द्रलाल सापकोटा १७९१३

माओवादी केन्द्र

बाँके ३ क–इन्द्र खरेल

पश्चिम रूकुम ‘ख’ – गोपाल शर्मा

बैतडी ‘क’ – प्रेम प्रकाश भट्ट

जुम्ला ‘क’ – नरेश भण्डारी

ताप्लेजुङ – टंक आङवुहाङग लिम्बू

बझाङ – देवकी मल्ल (थापा)

म्याग्दी – प्रदेशसभा ‘क’ विनोद केसी

पूर्वी रूकुम – प्रदेश सभा ‘क’ – तेजबहादुर ओली

पूर्वी रूकुम – प्रदेश सभा ‘ख’ – पूर्णबहादुर घर्ती

पश्चिम रूकुम – प्रदेश सभा ‘क’ – रातो कामी

धादिङ १ ‘ख’ – शालिकराम जम्मरकट्टेल

धादिङ २ ‘क’ जगत सिंखडा

डोल्पा‘ख’ – वीरबहादुर शाही

नेपाली कांग्रेस

हुम्ला – प्रदेशसभा ख –जीवनबहादुर शाही

रसुवा– प्रदेशतर्फ ‘क’ – प्रभात लामा

मनाङ – चिन्तबहादुर घले

स्वतन्त्र

मनाङ – प्रदेशसभा ‘क’ – दीपक मनाङे

बागलुङ २ ‘ख’ – टेकबहादुर घर्ती

बागलुङ १ ‘ख’ – कृष्ण थापा